Garnys Smarthome-LED lemputė WiFi BMT suderinama su Alexa " ir "Google" Namuose 10 W, kintančio intensyvumo

Nauja

€20.61

Garnys Smarthome-LED lemputė, smart WiFi su Lukštais E27, 10 W, 1050 Liumenų ir su funkcija BMT.Darbai nuotoliniu būdu, iš savo prietaiso telefone ar Planšetiniame kompiuteryje per App GRA tavo Ita garnys Smarthome, skirta "Android" ir " iOS "ir per balso padėjėjai, kaip Alexa" ir "Google" Namuose.Taip pat dirba su IFTTT.

Funkcijos: Šviečia, slaking, programavimo, keisti atspalvis tarp Šiltas 3.000 K, neutralus 4.00 K ir Šalto 6.500 K, ir besikeičiančio intensyvumo, tiek iš app Smarthome padėjėjai pagal Heron 's voice", kaip Alexa " ir "Google" namuose.Programavimo funkcija leidžia užprogramuoti minutę į minutę, per VISOS dienos, savaitės, apšviesta ir slaking.

Labai lengvas ir intuityvus, montavimas naudoti, prisijungia tiesiogiai prie WiFi namuose nereikia takas ar STEBULĖ, ir leidžia kontroliuoti šviečia, slaking, programuojamas veikimo, atspalvių ir intensyvumo lemputės.

LED lemputė WiFi BMT garnys Smarthome domotic formos dalis iš šeimos, kad yra išsamus, su WiFi valdytojas, prijungti WiFi, viena kamera, WiFi, a gnybtų kaladėlė, WiFi ir vienos lemputės šviesos srautą galima reguliuoti RGB WiFi.

Ačiū, kad programos iš Garnys Smarthome, jis gali dirbti VISI prietaisai, kurie sudaro šeimą nuo Garnys Smarthome ir hacerlos bendrauti tarp jų kūrimas automatizaciones tarp skirtingų įrenginių ir sys namo sistema su skirtingų grupių iš activen įrenginių, už kuriuos bus kokia funkcija jie ateina kita (jei lemputė Šviečia, Jis bus paversti jį prijungti ir žiedas varpas).

Ši programa net leidžia kontroliuoti ir pridėti prietaisus, namų sistemą nuo kitų ženklų, ir visuomet, kai buvo Atidaryti protokolą; leidžia sukurti tiek daug sys galia namų sistema skiriasi kaip bus norinčių, ir galite duoti acces jūsų naudoti skirtingų vartotojų.

Be to, yra suderinama su IFTTT, ką kuri leidžia sukurti sąveiką garnys arba panašūs su sys protingo namo automatizavimo sistemos, iš kitos aplinkos.PLE, Kurias, kai lemputės šviesos, kad jūs atvykstate SMS už avisarte.

LED lemputė WiFi BMT garnys Smarthome Minimalistinio ir KOKYBĖS sutampa su duomenimis, dizainas, kad sujungia puikiai estetinės namuose.

Seguridad y Privatumo vartotojų apsaugotas su karinio lygio šifravimo sistema.

Su garantija KOKYBĖS garnys Smarthome.

Žymos: namų smart, echo dot 4-osios kartos, bmt juosta, slampher, titas led alexa, bmt rgb, alexa lemputė, barra led alexa, echo dot 4, remot kontrolės wifi.

Modelio Numeris 401264
Prekės Pavadinimas Garnys
Suderinamumas Viskas Suderinama
Tipas BMT Šalto šviesos, neutralus ir Calida
Nuoroda 401264
Prekės ženklas garnys
Lumenes 1050
šviesos spalva Balta pritemdomi
Valstybės Surinkimo Ready-to-Go
EAN 8430624012646

Parašykite savo atsiliepimą!

Garnys Smarthome-LED lemputė WiFi BMT suderinama su Alexa " ir "Google" Namuose 10 W, kintančio intensyvumo

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai