Mirti-Abolical V5 Steve Virėjas (Gudrių ir Internete Instrukcijas) Magija Gudrybės,Kauliukai Prognozė Magija Rekvizitai,Iliuzijų,Magas

Nauja

€17.65

Aprašymas:

Alakazam Magija yra malonu dirbti su Steve ' as Cook.Steve ' as buvo sukurti magija dešimtmečius, ir jo kūriniai yra naudojamas magai visame pasaulyje.

DieAbolical yra viena žinomiausių jo kūrinių, su originaliu atlieka labai Wayne Dobson Britų Televizijos.

Per metus Steve išleido skirtingų versijų sklypas (kiekviena versija vis dar daugiau apgaulės) ir V5 yra geriausia ir labiausiai apgaulės visų!

Įsivaizduokite duoti savo žiūrovų pasirinkti vieną iš 6 spalvos kauliukai ir jums aiškiai matyti, jūs atspėjote tai, kad nuo pat pradžių.

*Naudojant 4 blue kauliukai ir 1 raudoną ir maišelį (pateikiamas jūsų DieAbolical nustatyti), jūs taip pat turite puikią rekvizitai atlikti Max Specialistė s legendinis Kurotsuke rutinos, nuo jo Vaizdo Proto serija.

Kiekviena DieAbolical V5 ateina gražiai supakuoti ir yra: 6 X spalvoti kubeliai 6 X atskleisti kauliukai (už komedija pabaiga) Užsakymą suprojektuoti atskleisti dėžutė su prisitaikymo įterpti Audinys krepšys išsamiai internete video pamoka

Žymos: magija, 4d, fotografija rekvizitai, valgomasis, apgauti prognozė, chip triukui, derliaus virtuvės rekvizitai, kepimo zondas virtuvė, triukui, magija virvė triukas, magija sulankstyti prognozė.

Savybės Etapas
Prekės Pavadinimas ZQION
Medžiaga Plastikiniai
Lytis Unisex
Amžius Suaugusieji
Įspėjimas Gudrių ir Internete Instrukcijas
Tipas Įvairus Prop
Dydis One Size
Veiklos Formos Close-up Magic
Yra Instrukcija Taip
Plastiko Tipas ABS

Parašykite savo atsiliepimą!

Mirti-Abolical V5 Steve Virėjas (Gudrių ir Internete Instrukcijas) Magija Gudrybės,Kauliukai Prognozė Magija Rekvizitai,Iliuzijų,Magas

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai